Skip to main content

Kulinarna wycieczka luksusowym katamaranem, wyspa więzienna, sandbank, snurkowanie, Stone Town, zachód słońca

Jesteś na Zanzibarze lub wybierasz się tam?
Zastanawiasz się czy lepszym pomysłem niż hotel jest rejs katamaranem ?
Wybierz się z nami na jednodniową wycieczkę!

Będziesz mógł zobaczyć katamaran od środka. Prywatny kucharz przygotuje przekąski ze świeżych owoców, warzyw i darów morza oraz napoje i koktajle. Po kąpieli możesz opłukać się słodką wodą. Dostępne są cztery toalety. Zobaczysz jak przyjemnie można przeżyć wakacje na katamaranie

Startujemy o godzinie 12, czas trwania wycieczki około 6 godzin.

Plan podróży

Odbieramy naszych gości z plaży przed Tembo House Hotel w samy sercu Stone Town i witamy ich na pokładzie naszego luksusowego katamaranu. Wypływamy w kierunku Prison Island. Nasz obecny na pokładzie przewodnik jest do Państwa dyspozycji, więc słuchajcie opowieści i śmiało pytajcie.

Prison Island – Wyspa znajduje się około 3 Mm (5 km) od brzegu i oferuje wspaniały widok na wybrzeże Zanzibaru. Jest czas na spacer po wyspie, która mierzy 800 metrów długości i 250 metrów szerokości. To doskonała okazja, aby poznać historię wyspy z naszym przewodnikiem lub zanurzyć się w otaczających wodach, aby posnurkować i podziwiać kolorową rafę i życie jej mieszkańców.

SANKTUARIUM ŻÓŁWI OLBRZYMICH – Główną atrakcją wyspy jest sanktuarium zagrożonych wyginięciem olbrzymich żółwi Aldabra, drugich co do wielkości żółwi na świecie. Zwiedzający mogą zbliżać się i karmić żółwie, dowiadując się o wysiłkach podejmowanych w celu ich ochrony oraz znaczeniu ich zachowania dla naturalnego środowiska.

SNORKELING – Snurkowanie w okolicach Prison Island to fascynująca podwodna przygoda w krystalicznie czystych wodach otaczających wyspę. Dzięki obfitości morskiego życia i barwnej rafie koralowej, snurkujący mają okazję podziwiać kolorowy podwodny świat i mieszkańców rafy. Niezapomniane doświadczenie zarówno dla miłośników przyrody, jak i poszukiwaczy przygód.

SANDBANK – Sandbanki to wynurzające się w rytm przypływów i odpływów plaże na środku oceanu z piaskiem o niespotykanej czystości. Sandbank jest jak tymczasowa wyspa otoczona mieniącymi się wodami. Rozmiar i kształt wysepek mogą się różnić, od małych obszarów do rozległych przestrzeni. Spacer i relaks na Sandbanku to niezapomniane doświadczenie.

LINIA BRZEGOWA STONE TOWN – W drodze powrotnej żeglujemy wzdłuż wybrzeża stolicy Zanzibaru i docieramy do Stone Town, historycznego centrum i prawdziwego diamentu w zanzibarskiej koronie. Byłoby grzechem nie skorzystać tutaj z usług naszego fotografa, ponieważ widoki i zdjęcia będą absolutnie wyjątkowe. O zachodzie słońca rzucamy kotwicę przed samym Stone Town, gdzie kończymy naszą przygodę.

Obiad podawany podczas płynięcia z Prison na Sandbank

Zdrowie i bezpieczeństwo:

Nasza usługa jest odpowiednia dla osób na dowolnym poziomie sprawności fizycznej. Trasa została starannie zaplanowana i przebiega przez spokojne wody osłonięte małymi wysepkami co zapewnia komfort i wygodę podczas żeglugi.

Dostępne bezpłatne odwołanie do 24h przed rozpoczęciem wycieczki

Co obejmuje usługa:

✅Rejs
✅Wizyta na sandbank
✅Wizyta na wyspie Prison
✅Wodę oraz napoję bezalkoholowe
✅Komentarz przewodnika
✅Opiekę doświadczonego skippera
✅Obiad z owoców morza przygotowany przez prywatnego kucharza
✅Świeże owoce
✅Sprzęt do nurkowania z rurką
✅Dostęp do toalety i prysznica przez cały rejs
✅Kamizelki ratunkowe

Opcje dodatkowe:
✅Transport dla grup minimum 4 osób
(koszt 5$/os.)

Czego nie obejmuje usługa:
x – przejazd z hotelu
x – bilety wstępu

Ceny:
– Dorośli: 80 USD
– Dzieci (<3 lat): 0 USD

Close Menu