Skip to main content

Przygoda czeka na Was!

Przeżyjcie wakacje na luksusowym katamaranie w miejscu stanowiącym istny raj na Ziemi, w urokliwych zakątkach wybrzeży wysp i wysepek archipelagu Zanzibar. Lubiącym aktywnie spędzać czas polecamy sporty wodne, dla doceniających nieco spokoju wędkowanie.

Na lądzie czeka na Was przygoda pośród dziewiczej fauny i
flory. Specjalnie z myślą o eksploratorach dzikiej Afryki stworzono ofertę safari w niesamowitych Parkach
Narodowych Tanzanii.

YachtSun organizuje pobyt na jachcie dla wszystkich, nie tylko dla żeglarzy.

Przekonacie się, że wakacje na luksusowym katamaranie dostarczają o wiele więcej wrażeń niż leżakowanie przy hotelowym basenie.

W poprzednich lat pływaliśmy po wodach Chorwacji, na Karaibach i Seszelach. Teraz przyszedł czas na Zanzibar! Wraz z naszymi przyjaciółmi, którzy prowadzą bazę, chcemy zaoferować Wam naszą ofertę!

Przeżycie pełne emocji

Wyobraźcie sobie jacht zaprojektowany z myślą o przemierzaniu tafli błękitnej wody na pokładzie zaprojektowanym jako wygodna przestrzeń mieszkalna, wyposażonym w najlepsze udogodnienia, tak jakbyście przebywali w pięciogwiazdkowym hotelu.

W takich warunkach Wasze wakacje będą niezapomnianą morską przygodą, podczas której odkryjecie tropiki. Profesjonalna załoga – kapitan oraz pokładowy kucharz – zadbają o komfort podróży tak, by skupić się jedynie na przyjemności i relaksie.

Sporty wodne, wędkowanie w wodach oceanu, nurkowanie wśród rafy koralowej? Pasjonatom różnego typu pasji skompletujemy ofertę skrojoną pod indywidualne potrzeby.

Close Menu